השתלת שיער גוף BHT

השתלת שיער גוף BHT

להרבה אנשים שמאבדים שיער טרם הזמן אין שיער מספיק חזק וטוב או שאין להם מספיק שיער באיזור התורם שיכול להביא לתוצאות מספקות, בחלק מהמקרים אנו משתמשים בטכניקת BHT שהיא בעצם הוצאת זקיקים ממקומות שונים בגוף.

השתלת שיער הנלקח מהגוף היא גירסה שלNHI (חילוץ יחידות זקיקים) כאשר שיער הזקן או הגוף מושתל באיזורים הקרחים או הדלילים של הראש. התוצאות הראו לנו שבמשך הזמן אורך השיערה משתלב והופך להיות באותו אורך של השיער מסביב וזאת מפני האזור בו מושתל הזקיק שהוצא מהזקן או מהגוף, במשך הזמן לאחר ההשתלה ההבדל בין שיער הגוף המושתל ושיער הראש הטבעי כמעט ונעלם.

כמו בשיטת ה NHI אנו משתמשים במחט חלולה ומניטורית שקוטרה(0.6 מ"מ) ובשיטת חילוץ מדויקת לא נשארות צלקות באיזור התורם. שיטת השתלת שיער גוף גם אפשרית למילוי שיער בצלקות שנגרמו עקב כשלונות ,שיטות מיושנות או שנעשו בשיטה של חיתוךFUT שהשאירה אחריה צלקות.השיער המושתל מהגוף לא תמיד בעל אותם אחוזי קליטה כמו שיער שמושתל מהראש ויש הצלחות של (60-95%) בהשתלת שיער שנלקח מהגוף.

חשוב לומר שההצלחות בהשתלת שיער שנלקח מהזקן יכולות להיות טובות כמו שיער שנלקח מאזור הראש מפני החוזק שלו ויכולת ההסתגלות לאזור חדש,כמובן שצריך לקחת בחשבון שהתוצאה הסופית תלויה במספר גורמים כגון הקפדה בתהליך ההחלמה ומצב העור באיזור המושתל.