התמודדות עם נשירת שיער

התמודדות עם נשירת שיער

היום אני בן 42. בעל למופת עם שני ילדים בגילאי העשרה. גיל 40 הוא גיל בו רוב הגברים מסתכלים לאחור ועושים חשבון נפש על רוב החיים שעברו. אצלי חלק מאוד גדול בחשבון הנפש היה סביב שיערי, תמיד האמנתי כי העובדה שאיבדתי שיער בגיל מוקדם כל כך השפיעה על חיי מאוד. תמיד ניסיתי לשנות את העובדה שאני מקריח דרך כל מיני "שיטות" כמו הלוואה שיער, תוספת שיער, תכשירי שיער למיניהם ועוד. הבעיה בכל אחת מהשיטות הללו היא שהן בעצם נתנו רגיעה זמנית למצב אך לא פתרו לי את הבעיה, תמיד הרגשתי שונה או שמשהו חסר לי. בשנות התשעים יצאה שיטה חדשה בה לקחו שיערות מהחלק בו השיער היה מלא והשתילו אותם במקומות בהם היה חסר שיער בקרקפת. השיטה אז היתה פופלארית ורק אנשים מבוססים יכלו להרשות לעצמם לבצע את התהליך, אני למזלי לא ניסיתי וזאת מאחר שהרגשתי כי כולם ידעו אם אעבור השתלת שיער וזאת לאור העובדה כי אכן התוצאות היו נוראיות. אותה שיטה להשתלה בעבר כללה קבוצות של שיערות שהוצאו מהחלק האחורי של הראש על ידי מקדח זעיר והושתלו בחלק המקריח כך שהדבר היה נראה ברור לעין גם למי שלא ידע. במשך שנים ביצעו את הניתוחים הללו והתוצאות המשיכו להיות הרסניות, עד היום אני מודה לאלהים שלא עברתי השתלה מסוג זה.

בשנות האלפיים השיטה הנפוצה היתה הוצאה של רצועות שיער מהחלק האחורי של העורף אך השיטה שנקראת "סטריפ" גרמה לצלקת מכוערת שהפכה לבעיה בפני עצמה, גם סוג זה של השתלה לא עשיתי, למזלי אני בודק טוב ורואה תוצאות על אחרים לפני שאני מחליט לקחת החלטה. בשנת 2012 חקרתי שוב את הנושא עד שמצאתי כי ישנה שיטה חדשה של הזרקת שיער על ידי מחט חלולה וזעירה שלא משאירה צלקות במקומות מהן נלקחת השיערה, היחודיות בשיטה הזאת היא שהשיער מושתל יחידה יחידה ולא מספר שיערות ביחד כפי שהיה נהוג בעבר. החלטתי שאני מבצע את ההליך. חלק מהשיער המושתל אכן נשר כשבועים לאחר ההשתלה אך כעבור שלושה חודשים אותם זקיקי שיער שהושתלו התחילו לצאת החוצה בזה אחר זה, התהליך של צמיחת השיער מחדש עורך מספר חודשים אך אני זוכר תקופה זאת כמאושרת בחיי בה ראיתי איך מיום ליום שיערי מתמלא בשיער חדש שכולו שייך לי. היום אני כשנה לאחר השתלת השיער וחייב לומר כי אני בטוח שזאת ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי חוץ מההחלטה להתחתן עם אישתי היקרה. אני שמח שבחרתי במקום איכותי המבצע השתלת שיער ברמה גבוהה כל כך. סוף סוף אני מרגיש צעיר ולא צריך להסתיר את ראשי בכובעים או אמצעים נוספים.

כל הזכויות שמורות! אין להעתיק או להשתמש בתכנים באתר זה ללא רשות בעלי האתר. אנו מתמחים במתן פתרונות לבעיית נשירת שיער לישראלים בשיטה מיוחדת אשר פותחה בהולנד – כאן במרפאה שלנו בישראל!