אודות הטיפול

השתלת שיער NATURAL HAIR IMPLANT / FUE

טיפול של השתלת שיער מורכב מחלוקה מחדש של שיער המטופל כאשר התהליך מתבצע על ידי חילוץ של זקיקי שיער מאזור אחד לאזור הנדרש בו חסר שיער, כאשר נלקח השיער מהאזור התורם ומושתל באיזור המקריח הוא ממשיך לגדול ולא נושר במשך כל שנות חייו של המטופל, הסיבה לכך היא היא גנטיקה טבעית למשל אנו יכולים להבחין שהשיער בצידי הראש נשאר קיים לעומת החלק העליון של הראש בו השיער נושר. טיפולי השתלת שיער התחילו להיעשות בשנות התשעים המוקדמות אך בשנים אלו היה אפשר להבחין בבירור על אותו אדם שעבר השתלת שיער,למזלנו במשך השנים חל שיפור ניכר כאשר שיטות העבודה השתנו לחלוטין ולכן כיום לא ניתן להבחין על אדם שעבר השתלת שיער והתוצאות טבעיות לגמרי.השתלת השיער מתבצעת תוך כדי הרדמה מקומית ולכן כמעט ולא מורגש כאב כלל.

ההשתלה נעשית בשיטת הNHI לחילוץ והזרקה מחדש של זקיקים

– ללא סכין
– ללא תפרים
– בלי צלקות נראות לעין
– ללא הפרדת כלי דם ועצבים
– עם החלמה קצרה מהרגיל
– בשיטה שנותנת ריפוי וחזרה לשגרה מהירים מהרגיל

ההשתלה בשיטת NHI מביאה לתוצאות הטובות ביותר

כל מי שמאבד את שערו רוצה לחזור למצב הקודם טרם ההתקרחות, השתלת שיער נעשית זה מכבר עשרים שנה אך השיטה שהיתה נפוצה היא הוצאת רצועת עור, בשיטה זאת נשארת צלקת לאורך החלק האחורי של הראש, מפני שלאחר ההשתלה יש צורך בתפר של העור, התוצאה לא נותנת מראה טבעי וגם מגבילה את האדם בחודשים שלאחר הניתוח.

בשיטה שלנו אנו מוצאים את זקיקי השיער מאיזור החלק האחורי של הראש או מחלקים שונים בגוף. בשיטה זאת שלוקחת יותר זמן אך מביאה לתוצאות טובות יותר האיזור התורם נשאר במצבו הטבעי כך שאי אפשר להבחין שאכן נלקח שיער מהאיזור התורם, כמו כן חשוב לשמור גם על איזור זה להישאר במצבו הטבעי.