מחיר השתלת שיער

עלות הטיפול

המחיר של טיפול השתלת שיער בטכניקת NHI תלוי בסוג השיער שאנו משתילים וכמובן במספר הזקיקים שאנו צריכים על מנת לכסות את האזור הרצוי רמת הדלילות באותו אזור.הרבה קליניקות ברחבי העולם מנסים למשוך מטופלים ע"י הצעות לטיפול במחירים נמוכים אך ברוב המקרים ניתן להבחין שהניסיון לעשות את זה במחיר זול לא לוקח בחשבון את האיכות ולכן מתפספסת פה התוצאה הרצויה שאנו רוצים לקבל שהרי מדובר על השלכות לחיים שלמים.

המטרה המרכזית שלנו במרפאת NATURAL HAIR IMPLANT היא לתת ללקוחותינו את האיכות הגבוהה ביותר במחירים סבירים, כל ההשתלות במרפאתנו נעשות ע"י הרופאים שלנו אישית.האחיות שעובדות לצד הרופאים מבצעות פעולות של סיוע בלבד שזהו תפקידם ולא יותר מכך.

תהליך החילוץ של הזקיקים נעשה ידנית בלבד ואין שימוש כלל במכשירים אלקטרונים.

כיום יש המון מרפאות שעובדות עם מכשירים אלקטרונים להוצאת הזקיקים ומאפשרות הוצאה של 3000 זקיקים ביום ויותר, לכן אפשר למצוא מחירים זולים במרפאות הללו אך אנו נמנעים בשימוש באמצעים אלו מפני הפגיעה שנעשית בזקיקים תוך כדי פעולת החילוץ..חשוב לזכור שהזקיק דורש רגישות יתר וכל פגיעה קטנה יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולותוצאות לא איכותיות שנגרמות עקב הוצאת הזקיקים במהירות קיצונית . ממקרים שראינו מטופלים הגיעו אלינו לתיקונים כאשר היתה צמיחה איטית,כיוונים לא נכונים בצמיחת השערה וגם מקרים לא מעטים של מטופלים שהגיעו עם זיהומים עקב דחיפה של הזקיקים יתר על המידה מתחת לעור שגרמה לאינפקציה ולדלקות.

עובדות:

-בשיטת NHI במרפאת NATURAL HAIR IMPLANT הזקיקים מחולצים אישית ע"י הרופא
-הזקיקים נלקחים ידנית וללא אמצעים אלקטרונים
-מספר הזקיקים שמחלצים ביום טיפול לא יעלה על 1000 יחידות זקיקים

-הזקיקים מושתלים מידית לאחר הוצאתם,אנו מתמחים ודוגלים בפעולות של צעד אחר צעד, הכוונה היא שלדוגמא אנו לא מחלצים בפעם אחת 1000 זקיקים ולאחר מכן משתילים את כולם אלא אנו מחלקים את הפעילות למספר סשנים כגון הוצאת 300-400 יחידות זקיקים והשתלתם באופן מיידי על מנת למנוע מצב שהזקיק לא מקבל דם במשך זמן ארוך שיכול לפגוע בו,כך אנו חוזרים על אותו מהלך כמה פעמים ביום.

כשמבררים מחירים ועושים השוואות חשוב לשים לב לפרטים מהותיים כאשר לפעמים נשאל את עצמנו "איך יכול להיות? ולמה" אך תמיד יש סיבה לכך.

תהליך של תיקון השתלת שיער יכול להיות ענין מאוד קשה הן מבחינה פסיכולוגית והן מבחינה כספית אך אפשר להימנע מכך אם תמצא את הרופא הטוב והמקצועי כבר מההתחלה. אתה יכול לשלוח לנו תצלום ואנחנו ננתח את המצב ,נציע את ההשתלה הנדרשת ונחזור אליך עם הפרטים לגבי ההשתלה. אם יש לך שאלות בבקשה אל תהסס ליצור איתנו קשר.

מחיר השתלת שיער