השתלת שיער בשיטת NHI

השתלת שיער NHI חילוץ שיער והזרקה בקרקפת

NHI משמעותו חילוץ יחידות זקיקי שיער היא השיטה הכי חדישה ומוצלחת בתחום השתלות השיער.

חלק מההיתרונות הם: אין צורך בחיתוך של העור,אין תפרים ואין צלקות שנשארות ונראות. הבסיס בשיטה זו הוא הוצאה של יחידות שיער מהאזור התורם בעזרת מחט קטנה וחלולה,היתרון הגדול בשיטה זו הוא שלא נזקק פה חיתוך של רצועות עור כמו בשיטת FUT המיושנת אשר גורמת להישארות צלקות גדולות ונראות לעין.

שיטת ההשתלה הישנה והכואבת עם סכין ותפרים נקראת FUT
השיטה שונה משיטת הוצאת רצועת עור FUT בה לוקחים רצועת עור בגודל 15-25 ס"מ מהחלק האחורי של קרקפת המטופל, תהליך שההחלמה ממנו ארוכה וממושכת ואשר משאירה סימן צלקתי גדול ונראה לכל עין. בשיטת הNHI הוצאת השיער נעשית על ידי מחט חלולה ודקה ולכן הסימן באזור התורם הוא מינימלי ולא נראה לעין כמעט כשבמקביל תהליך ההחלמה הוא מהיר מאוד, בחרנו שלא להשתמש בשיטת החיתוך עם סכין(FUT) מפני התוצאות הלא מוצלחות ברוב המקרים וכדי להימנע מתהליך פולשני ומורכב שמשאיר צלקת .

חילוץ זקיקי שיער והשתלה
חילוץ הזקיקים מהאזור התורם מתבצע בעזרת מחט זעירה מאוד של 0,6-0,9 מ"מ השימוש במחט זעירה בגדלים שונים מבטיחה חילוץ של זקיקי השערה מבלי לפגוע בשורש השיערה,במידה וכלי החילוץ הוא קטן מדי אז יכול להיגרם נזק לשורש אך גם במידה וכלי החילוץ גדול מדי יכול להיגרם נזק לשורש לכן אנו משתמשים במחט האידיאלית ביותר כדי לקבל את כל הייתרונות של טכניקת NHI.

יחידות השיער נלקחות מהאזור התורם לא בצורה אקראית, חשוב מאוד לשמור על האזור התורם מלא בשיער בכדי שלא יהיה ניתן לראות שנלקח ממנו שיער ולשמור על הרמה שלו כפי שהיה לפני, השיער שנלקח מהאזור התורם מושתל באזור בו אנו רוצים למלא בשיער, במטרה להשתיל שיער זה אנו יוצרים נקבוביות חדשות שאליהם יכנסו הזקיקים שהוצאנו מהאיזור התורם.חשובה מאוד הזווית שבה אנו משתילים את זקיקי השיער על מנת שאלו ישתלבו בצורה הטבעית ביותר.

החלמה באזור החילוץ
החורים הקטנים שנגרמו באזור התורם נסגרים בצורה מידית ותוך מספר ימים נופלים הגלדים מבלי להשאיר סימן כלל. באופן טבעי יכול המטופל לחזור לפעילות יומיומית ללא הגבלה.

השתלת שיער בשיטת NHI