השתלת שיער גבות

ישנן נשים רבות בגיל המעבר שמאבדות את שיערן בגבות ומחפשות דרכים שונות למלא את השיער החסר.

בעבר, נשים רבות היו עושות פיגמנטציה, טיפול זה כולל החדרת פיגמנטים זעירים בדמוי שיער על מנת למלא חלקים חסרים בגבות. שיטה זאת הפכה להיות פופלארית בשנות התשעים. לשיטה של החדרת פיגמנטציה היו מספר חסרונות כמו: דרישה לעבור את

– הטיפול מדי חצי שנה מפני שהפגמנט דוהה
– חוסר הצלחה להגיע לתוצאות מדויקות ואמיתיות
– אי נעימות בטיפול חודרני שלא כל אחת מוכנה לעבור

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר נשים מעדיפות לעשות השתלת שיער גבות על מנת להגיע למצב טבעי לחלוטין ולכל החיים. שיטה זאת הפכה להיות נפוצה בארה"ב והגיע גם לישראל לפני מספר שנים.

המחיר של השתלת שיער גבות הוא זול ביחס לשאר סוגי ההשתלות האחרות וגם התוצאות שלו טובות יותר. חשוב לציין כי מפני שאיזור זה מכיל הרבה מאוד תאי דם , ההשתלה מצליחה באחוזים גבוהים מאוד. נשים שעברו טיפול זה מעידות על הצלחה רבה ועל שינוי מהותי בחייהן.

השתלת זקן

רוב בני האדם שונים אחד מהשני בתכונות הגנטיות שלהם, ישנם לא מעט גברים בגילאים מבוגרים שסובלים משיער דליל, אפשר לראות כי במדינות ישראל יש ביקוש גבוהה לסוג השתלה זה מפני האוכלסיה הדתית שאצלהם יש חשיבות רבה לזקן הגבר. השתלת שיער בזקן מוצלחת מאוד בתוצאות הטבעיות מפני שמדובר באיזורים בעלי כלי דם רבים ולכן השיערות המושתלות נקלטות מהר וברוב המקרים גודלות גם במהירות שיא. השיער המושתל נלקח מאיזורים מלאים בראש ומושתל באיזורים הנדרשים. שיטת השתלה זאת הפכה להיות מבוקשת בשנים האחרונות בעיקר במדינת ישראל והמטופלים טוענים כי התוצאות טובות להפליא. מחיר השתלת שיער זקן תלוי במספר הזקיקים אותם נרצה להשתיל, יחד עם זאת חשוב לעשות תיאום ציפיות לפני ההשתלה ולשרטט את המקומות הרצויים להשתלה.

הטכנולגיה המתקדמת בשנים האחרונות משפיעות מאוד לטובה גם ברפואה האסטיטית ונותנות למספר רב יותר של אנשים פתרון לבעיותיהם.

השתלת שיער גבות